به سایت اطلاع رسانی شهرستان مهران خوش آمدید.
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار فرمانداری 
اخبار > جلسه شورای ترافیک شهرستان مهران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

دولت تدبیر و امید

جلسه شورای ترافیک شهرستان مهران برگزار شد

جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست آقای ملکشاهی فرماندار و با حضور سرهنگ مهری معاون عملیات پلیس راهور ناجا و اعضای این شورا در خصوص بررسی و مشکلات ترافیکی در ایام اربعین حسینی برگزار شد.

فرماندار مهران گفت:احداث کمربندی غربی در دستور کار قرار دارد و ی در ادامه به شناسنامه دار کردن پارکینگ ها اشاره کرد که در دستور کار است.و پارکینگ های بزرگ نیز برآورده شده که در ایام اربعین مورد استفاده قرار گیرند.

آقای ملکشاهی در ادامه افزود:اعتبارات لازم جهت انجام زیر ساخت ها های اربعین حسینی در نظر گرفته شده است همچنین یکی دیگر از مشکلات شهر را نبود پلیس راه در منطقه بهرام آباد دانست و خواستار احداث پلیس راه در این منطقه برای رفع این مشکل شد.

در ادامه سرهنگ مهری معاون عملیات پلیس راهور ناجا با بیان اینکه با جان و دل برای خدمت رسانی به زوار آقا ابا عبدالله الحسین(ع)کار میکیم نیز به چهار خطه کردن محور ایلام به مهران اشاره کرد و گفت:چهار خطه کردن این مسیر مطالبه اصلی پلیس راه می باشد.

وی در ادامه ساماندهی پارکینگ ها را امری بسیار مهم دانست بویژه ترمینال برکت در ایام اربعین و نیز جلوگیری از مسافر کشی های غیر مجاز در این ایام. 


١١:٠٨ - چهارشنبه ١٦ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٥٩٥    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج